Ostim Hurdacılar Sitesi

Ostim Hurdacılar Sitesi, Ankara ostim hurdacı telefon Osb Demir Bakır Alüminyum Sarı Krom Çinko Kablo Akü Beyaz Eşya alımı fiyatları alanlar Yenimahalle hurdacılar sitesi Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinası, buzdolabı, fırın, derin dondurucu, klima kombi şofben termosifon plastik hurdası alanlar firmalar fabrikalar kilosu kaç lira kaç para Ankara da

Ankara Ostim Hurda Alımı

OSTİM HURDACILAR SİTESİ


Ostim Hurdacılar Sitesi

Ankara Ostim Hurdacılar Sitesi

Ostim Hurdacılar Sitesi, Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi veya kısa adı ile OSTİM, Ankara'da bir sanayi sitesi. OSTİM, Türkiye'nin en büyük küçük ve orta boy sanayi üretim alanıdır. Kaynak

Her şeyden önce firmamız Göktürk Hurda Metal, Ankara Ostim Hurdacılar Sitesi bölgesinde her çeşit hurda demir, bakır, alüminyum, çinko, sarı pirinç, krom paslanmaz ve ayrıca hurda kablo benzer şekilde beyaz eşya ile akü hurdası alımı yapmaktadır.

Bu yüzden, Ankara Ostim Hurdacılar Sitesinde veya Ankara'nın herhangi bir bölgesinde her çeşit hurda satmak, Ostim güncel hurda fiyatlarını öğrenmek ve ayrıca hurda alan firmalar ile benzer şekilde fabrikalar hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki Ostim En yakın Hurdacı Telefon numaralarımızdan firmamız Göktürk Hurda Metal'e ulaşabilirsiniz.

Her türlü Metal Hurdanızı Satın Alıyoruz!

Hurda Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı Pirinç, Krom Paslanmaz, Çinko, Akü ve her çeşit Beyaz Eşya hurdasını satmak istiyor ve hurdacı arıyorsanız aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Hurdacı Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 538 206 2564

Ankara Hurdacı Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 538 206 2564

Ostim Hurdacılar Sitesi

HİZMETLERİMİZ

Ostim Hurdacılar Sitesi

Ostim Hurdacılar Sitesi

Ostim Hurdacılar Sitesi

NEDEN BİZ

Göktürk Hurda Metal'i tercih etmeniz için onlarca nedenden sadece birkaçı...

 • HER ZAMAN ULAŞILABİLİR

  Haftanın her günü 7/24 yanınızdayız.
 • YERİNDEN HURDA ALIMI

  Adresinizden Hurda Alımı Yapıyoruz.
 • HASSAS HURDA TARTIMI

  Hurdaları hassas kantarda tartıyoruz.
 • NAKİT ÖDEME YAPILIR

  Hurdaları nakit ödeme ile satın alıyoruz.
 • Ostim Hurdacılar Sitesi

  Ankara Hurdacı