İskitler Hurdacı

İskitler Hurdacı, demir bakır alüminyum sarı pirinç kablo krom çinko akü beyaz eşya alımı fiyatları fiyatı Ankara Altındağ İskitler Hurdacılar bilgileri için firmamızı arayınız.

Altındağ İskitler Hurdacı

İSKİTLER HURDACI

İskitler Hurdacı

Ankara İskitler Hurdacı

İskitler Hurdacı

Ankara Altındağ İlçesine bağlı İskitler mahallesinde yada Ankara'nın herhangi bir ilçesinde veya semtinde bulunan hurdanızı satmak istiyor ve hurdacı arıyorsanız, hurda fiyatı hakkında araştırma yapıyor ve güncel hurda fiyatları, satacağınız hurda kaç para, kilosu kaç lira gibi bilgileri öğrenmek istiyorsanız hemen Firmamız Göktürk Hurda Metal'i arayın.

İskitler Hurdacı, Altındağ İskitler Hurdacılar, İskitler Hurdacılar, İskitler hurda alımı ve İskitler hurda alarlar gibi web aramaları ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Elinizde bulunan her çeşit demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, kablo, krom paslanmaz, çinko, akü ve beyaz eşya olarak ifade ettiğimiz çamaşır makinesi, buzdolabı,fırın, bulaşık makinesi, klima, kombi, şofben ve termosifon hurdalarını bulunduğu yerden, kendi araçlarımız ile satın alıyor, anında nakit ödeme yapıyoruz.


İSKİTLERE BAĞLI TÜM MAHALLE VE MEVKİLERİNDEN HURDALARINIZ YERİNDEN ALIR, NAKİT ÖDEME YAPARIZ.


Ankara Hurdacı Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 538 206 2564

Ankara Hurdacı Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 538 206 2564Hurda satmak istiyorsanız hemen bizi Arayın!

Kullanmadığınız, bir köşeye attığınız, işe yarar diye deponuzda, bahçenizde tarlanızda muhafaza ettiğiniz, arızalı, kırık yada sağlam her çeşit hurda metali satarak para kazanabilir, hurdanın işgal ettiği yeri yeniden kazanabilir, nakliye parası vermeden ve para kazanarak hurdanızdan zahmetsizce kurtulabilirsiniz. Bir telefon ile anında hurdanının olduğu adrese geliyor hurdalarınızı satın alıyoruz.


Hurdalarınız
Yerinden Alınır
Nakit Ödeme
Yapılır

İskitler Hurda Fiyatları:

İskitler semtinden alım yaptığımız hurda metallerin güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için lütfen firmamız Göktürk Hurda Metal ile buradan iletime geçiniz.

Firmamız Göktürk Hurda Metal'i telefon ile arayıp; güncel hurda demir fiyatları, güncel hurda bakır fiyatları, güncel hurda alüminyum fiyatları, güncel hurda kablo fiyatları, güncel hurda sarı pirinç fiyatları, güncel hurda akü fiyatları, güncel hurda çinko fiyatları, güncel hurda beyaz eşya fiyatları, güncel hurda krom paslanmaz fiyatları ile satmak istediğiniz hurdanın muhtemel miktarına göre toplu fiyat öğrenmek isteyeceğiniz gibi hurdanın gerçek değerini öğrenmek amacıyla ücretsiz keşif talebinde de bulunabilirsiniz.


ANINDA NAKİT ÖDEME YAPIYORUZ Her Çeşit Hurda Metali Satın Alıyoruz ANINDA NAKİT ÖDEME YAPIYORUZ Her Çeşit Hurda Metali Satın Alıyoruz ANINDA NAKİT ÖDEME YAPIYORUZ Her Çeşit Hurda Metali Satın Alıyoruz ANINDA NAKİT ÖDEME YAPIYORUZ Her Çeşit Hurda Metali Satın Alıyoruz

İskitler Hurdacı

Altındağ İskitler mahallesinde hurda alımı yaptığımız yerler:

Göktürk Hurda Metal olarak, Altındağ ilçesine bağlı İskitler semtinin tüm mahallelerinden her çeşit metal hurda alımı yapıyoruz.


Hurda Metal Geridönüşüm

İskitler nerede? İskitler Nereye bağlı?

Her şeyden önce İskitler, Zübeydehanım Mahallesini bünyesinde barındıran, Ankara Altındağ ilçesine bağlı bir semttir. Altındağ İlçe merkezine 13 km. mesafede, Altındağ Ulus, Keçiören ve Yenimahalle üçgeni arasında kurulmuştur.

Ayrıca adını, MÖ 8. yüzyıl ile MS 3. yüzyıl arasında Avrupa'nın doğusu (Kırım ve Pontik Bozkırları) ile Orta Asya'da, Tanrı Dağları ve Fergana Vadisi'ni de içine alan bölgelerde yaşamış, çoğunlukla Doğu İran Dilleri grubuna ait bir dil konuştuğu varsayılan göçebe halktan aldığı düşünülmektedir.