Göktürk Hurda Metal, Ankara ilinde hurda metal geridönüşümü ve hurdacılık mesleğini icra etmek üzere kurulmuş firmamızın kurumsal bilgileri

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Göktürk Hurda Metal

Hakkımızda:

Göktürk Hurda Metal, Ankara ve civar illerde bulunan her çeşit hurda metali bulunduğu yerden satın alıp, geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırmak, hurda metal alıp satarak ülke ekonomisini canlandırmak ve hurda geridönüşüm sektöründe istihdam alanı oluşturmak amaçlarıyla Sergen GÖK tarafından 2015 Yılında Ankara Yenimahalle İlçesi İvedik Hurdacılar Sitesinde kurulmuştur.

Yıllardır hurda metal geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız, bu zamana kadar yürütmüş olduğu faaliyetlerde "müşteri memnuniyetine" ve "iş ahlakına" her zaman önem vermiş, daima doğruluk ve dürüstlüğü düstur edinmiş, samimi çalışma prensipleri ile çevresinde ve iş ortaklarınca sevilen, takdir edilen ve aranılan firma konumuna gelmiştir.

Başta hurda demir, hurda bakır ve hurda alüminyum olmak üzere hurda sarı pirinç, hurda krom paslanmaz, hurda kablo, hurda çinko, hurda kablo, hurda akü ve beyaz eşya hurdasını, hurdanın bulunduğu yerden, kendi araçlarımız ile alarak, kendi hassas tartımızla tartarak ve nakit ödeme yaparak müşterisine sıkıntı vermeden hurdaları satın alan firmamız Göktürk Hurda Metal, geri dönüşüm sektörünün ilk adımı ve tartışmasız en önemli temel taşıdır.

Firmamız Göktürk Hurda Metal, bu prensip ve duyguların eşliğinde, insana, çevreye ve doğaya verdiği değerlerler ile her geçen gün iş ve hizmet potansiyelini büyüterek çalışmalarına devam etmektedir.


Göktürk Hurda Metal

Misyonumuz:

Her türlü hurda metali geri dönüşüm ile yeniden kazanımını sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Bu yolla Ülkemizin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Tüm şart ve zeminlerde ümitsizliğe düşmeden, daima ileriye bakan, yaptığımız işin daima en iyisini yapmak ve tercih edilen firma olmak için dürüst, prensipli ve müşteri odaklı çalışmak. Müşterilerimize maksimum karla hizmet vermek ve onların güvenlerine layık olmak.

Firmamızın öncelikli hedefi; sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak, hizmet alanını genişleterek büyümeye devam etmek. Bu süreçte daima kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir. Bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.


Vizyonumuz:

Göktürk Hurda Metal

Tüm ticari faaliyetlerimizi insan ve çevre odaklı, devamlı denetim altında tutarak doğamızın yaratılış gayesine saygılı, gelecek nesillerimizi düşünerek ilerleme kaydetmek. Olumsuz çevre etkilerini en aza indirmek, iş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemek için gerekli önlemleri alıp insana değer veren çalışmalar yapmak.

Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına ham maddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamak.

Hep birlikte ülkemize güç, çevremize değer katalım. İnsanlığa ve en başta çocuklarımıza mutlu yarınlar bırakalım.

Ankara Hurdacı Hurdacılar

Ankara Hurdacı