Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Ankara Hurda Sarı Fiyatları, pirinç kilit anahtar batarya musluk çeşme vana su saati kapı kolu talaşı gemi alanlar kaç para lira fiyatı alımı Yenimahalle Mamak Keçiören Altındağ Pursaklar Sincan Etimesgut Çankaya İvedik osb batıkent demetevler çayyolu ümitköy kızılay sıhhiye cebeci dikmen ulus etlik bağlum fatih eryaman yenikent malıköy temelli aktepe bağlum kalaba sarayköy akdere boğaziçi

HURDA SARI PİRİNÇ ALIMI

Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Pirinç Alımı

Bakıra çinko katılarak elde edilen Pirinç, sarı renkteki alaşımların genel ismidir. Genellikle Vana, Su saatleri, Anahtar- kilit, Gemi sanayisi, Civata, Pim, Vida, Pencere ve Kapı kolu, Havuz sistemlerinde, Isıtma soğutma sistemlerinde ve Tesisat alanında kullanılan ve halk arasında sarı olarak tabir edilen pirinç madeni geridönüşüm için önemli bir madendir.

Firmamız Göktürk Hurda Metal, Ankara ili genelinde her çeşit Sarı Pirinç Hurdasını, hurdanın bulunduğu yerden kendi araçlarımız ile satın alıyor, yüksek hurda Sarı Pirinç fiyatı ile anında nakit ödeme yapıyoruz.

Elinizde bulunan ve artık işinize yaramayan hurda Sarı Pirinç, hurda sarı musluk, sarı pirinç batarya, pirinç su saati, vana, pirinç kapı pencere kolu, pirinç süs eşyası, sarı pirinç kilit hurdası, hurda sarı talaşı gibi sarı pirinç hurdalarınızı zahmetsizce satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşarak hurdalarınızı kolayca satabilir, hurdanızdan anında hemen para kazanabilirsiniz.

Hurda sarı fiyatı, hurda sarı fiyatı kaç para, hurda sarı bakır fiyatı, hurda sarının kilosu kaç tl, hurda sarı batarya fiyatları, hurda sarı musluk fiyatları ne kadar gibi sorularınızın cevabı için lütfen hemen bizi arayın!


ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN HURDALARINIZ YERİNDEN ALIR, NAKİT ÖDEME YAPARIZ.


Ankara Hurdacı Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 538 206 2564

Ankara Hurdacı Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 538 206 2564


Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Pirinç Alan Firmalar, Fabrikalar:

Firmamızın hurdacılık sektöründe deneyimli uzman çalışanları ve donanımlı araçlarımız ile hurdanızın bulunduğu alana en kısa zamanda ulaşarak, hurdanın keşfini yapar, hurdanın miktarına göre yerinde veya en yakın kantarda hurdaları tartar, piyasa fiyatının üstünde fiyat teklif eder, hurdaları kendi aracımıza yükler ve Nakit Ödeme yaparız. Sizleri zahmetsizce hurdalardan kurtarır, hurdaların çevreye ve doğaya zararını önleriz.

Durumu, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit Sarı Pirinç hurdasını istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, anında NAKİT ÖDEME yaparak hurda Sarı Pirinci satın alırız. Sizi hem yükten kurtarır hemde hurdanızdan para kazanmanızı sağlarız.

Biliyoruz ki her hurda malzeme sahibine sıkıntı verir. Durduğu yerde hem değer kaybeder, hem yer işgal eder hem de çevre ve doğaya zarar verir. Hurdanın, hurdacıya satılmaması halinde alınması, taşınması, yüklenmesi, nakliyesi ve şehir dışındaki çöplüklere atılması hem ciddi bir masraf ve zaman sarfiyatına neden olur hemde dönüştürülebilme özelliği olan bir hurdanın çöpe atılarak yeniden kazanımı engellenmiş olur.


Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Ankara Hurda Sarı Pirinç Fiyatları:

Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, bahçenizde yada fabrikanızda bulunan hurda Sarı Pirinci satmak istiyor ve hurda Sarı Pirincin kaç para ettiğini merak ediyorsanız, doğal olarak tanıdığınız, güvendiğiniz hurdacı varsa onu arar yada internet üzerinden hurdacı arayışına girerek "Ankara Hurdacı" ,"Ankara Hurda Sarı Pirinç Fiyatları", güncel hurda sarı pirinç fiyatı ve elinizde bulunan hurda sarı pirincin toplam edeceği tutar hakkında araştırma yaparsınız.

Bu satırları okuyorsanız, yaptığınız internet web araması ile web sayfamıza gelmişsinizdir. Firmamız Göktürk Hurda Metal, tüm sorularınızı cevaplamaktan ve elinizde bulunan hurda Sarı pirinci satın almaktan memnuniyet duyar. Telefon ile alacağınız cevaptan ziyade hurdanızın incelenmesi ve net fiyat verilmesini dilerseniz firmamızdan Ücretsiz Keşif Talebinde bulunabilirsiniz.

Keşif talep etmeniz halinde; firmamıza ait yetkililer en kısa zamanda yada kararlaştırılan tarih ve saatte, istediğiniz adrese gelerek hurdanızın keşfini yapar, arzu ederseniz tartar, elde ettiği bilgileri ve toplam hurda bedelini tarafınıza bildiririz. Hurdanızı satmak istediğinizde de; zahmetsiz bir şekilde hurdanızı kendi araçlarımıza yükler, Nakit ödeme yaparak hurdanızı satın alırız.


Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Ankara Hurda Pirinç Alımı

Ankara Hurda Sarı Fiyatları

Ankara Hurdacı