Ankara Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurda Kablo Alımı, antigron ptt enya NYA karışık ttr silikonlu şarj yeraltı enerji çelik içli kablosu alanlar kaç para lira fiyatları Yenimahalle Mamak Keçiören Altındağ Pursaklar Sincan Etimesgut Çankaya İvedik osb batıkent demetevler çayyolu ümitköy kızılay sıhhiye cebeci dikmen ulus etlik bağlum fatih eryaman yenikent malıköy temelli aktepe bağlum kalaba sarayköy akdere boğaziçi

HURDA KABLO ALIMI

Ankara Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo Alımı

Kablo, elektrik akımı iletiminde kullanılan üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı metalik bir iletken tel. Bir veya daha fazla tel, yalıtıcı bir maddeyle kaplanmıştır. İletkenler bakır veya alüminyumdan bir tek tel veya daha ince tellerden örülmüş, örgü tel olabilir.

Firmamız Göktürk Hurda Metal, Ankara ili genelinde her çeşit Kablo Hurdasını, hurdanın bulunduğu yerden kendi araçlarımız ile satın alıyor, yüksek hurda kablo fiyatı ile anında nakit ödeme yapıyoruz.

Elinizde bulunan ve artık işinize yaramayan hurda kablo, TTR Hurda kablosu, Antigron Hurda Kablosu, Yer altı Hurda Kablo, PTT Hurda Kablo, PTT İç Hurda Kablo, Silikonlu Kablo Çeşitleri, Gazlı Fare Yemez alketen Çeşitleri, Enya yada NYA Saf Bakırlı Enya Çeşitleri, Anten Kablosu Hurdası, Bilgisayar Kamera Kablo Hurda, Şarj Kabloları, Alüminyumlu Kablo, Havai Hattı alüminyumlu, Çelik Zırhlı Kablo, Kağıtlı Kablo hurdalarınızı zahmetsizce satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşarak hurdalarınızı kolayca satabilir, hurdanızdan anında hemen para kazanabilirsiniz.

Hurda kablo fiyatları, hurda kablo fiyatı, hurda bakır kablo, hurda kablonun kilosu, hurda kablo fiyatları kaç para kg fiyatı gibi sorularınızın cevabı için lütfen hemen bizi arayın!


ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN HURDALARINIZ YERİNDEN ALIR, NAKİT ÖDEME YAPARIZ.


Ankara Hurdacı Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 538 206 2564

Ankara Hurdacı Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 538 206 2564


Ankara Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo Alan Firmalar, Fabrikalar:

Firmamızın hurdacılık sektöründe deneyimli uzman çalışanları ve donanımlı araçlarımız ile hurdanızın bulunduğu alana en kısa zamanda ulaşarak, hurdanın keşfini yapar, hurdanın miktarına göre yerinde veya en yakın kantarda hurdaları tartar, piyasa fiyatının üstünde fiyat teklif eder, hurdaları kendi aracımıza yükler ve Nakit Ödeme yaparız. Sizleri zahmetsizce hurdalardan kurtarır, hurdaların çevreye ve doğaya zararını önleriz.

Durumu, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit kablo hurdasını istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, anında NAKİT ÖDEME yaparak hurda kabloyu satın alırız. Sizi hem yükten kurtarır hemde hurdanızdan para kazanmanızı sağlarız.

Biliyoruz ki her hurda malzeme sahibine sıkıntı verir. Durduğu yerde hem değer kaybeder, hem yer işgal eder hem de çevre ve doğaya zarar verir. Hurdanın, hurdacıya satılmaması halinde alınması, taşınması, yüklenmesi, nakliyesi ve şehir dışındaki çöplüklere atılması hem ciddi bir masraf ve zaman sarfiyatına neden olur hemde dönüştürülebilme özelliği olan bir hurdanın çöpe atılarak yeniden kazanımı engellenmiş olur.


Ankara Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurda Kablo Fiyatları:

Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, bahçenizde yada fabrikanızda bulunan hurda kabloyu satmak istiyor ve hurda kablonun kaç para ettiğini merak ediyorsanız, doğal olarak tanıdığınız, güvendiğiniz hurdacı varsa onu arar yada internet üzerinden hurdacı arayışına girerek "Ankara Hurdacı" ,"Ankara Hurda Kablo Fiyatları", güncel hurda kablo fiyatı ve elinizde bulunan hurda kablonun toplam edeceği tutar hakkında araştırma yaparsınız.

Bu satırları okuyorsanız, yaptığınız internet web araması ile web sayfamıza gelmişsinizdir. Firmamız Göktürk Hurda Metal, tüm sorularınızı cevaplamaktan ve elinizde bulunan hurda kabloyu satın almaktan memnuniyet duyar. Telefon ile alacağınız cevaptan ziyade hurdanızın incelenmesi ve net fiyat verilmesini dilerseniz firmamızdan Ücretsiz Keşif Talebinde bulunabilirsiniz.

Keşif talep etmeniz halinde; firmamıza ait yetkililer en kısa zamanda yada kararlaştırılan tarih ve saatte, istediğiniz adrese gelerek hurdanızın keşfini yapar, arzu ederseniz tartar, elde ettiği bilgileri ve toplam hurda bedelini tarafınıza bildiririz. Hurdanızı satmak istediğinizde de; zahmetsiz bir şekilde hurdanızı kendi araçlarımıza yükler, Nakit ödeme yaparak hurdanızı satın alırız.


Ankara Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurdacı