Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya, çamaşır makinesi buzdolabı fırın bulaşık makinası klima kombi şofben termosifon alanlar kaç para lira fiyatları alımı Yenimahalle Mamak Keçiören Altındağ Pursaklar Sincan Etimesgut Çankaya İvedik osb batıkent demetevler çayyolu ümitköy kızılay sıhhiye cebeci dikmen ulus etlik bağlum fatih eryaman yenikent malıköy temelli aktepe bağlum kalaba sarayköy akdere boğaziçi

HURDA BEYAZ EŞYA ALIMI

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya Alımı

Ankara ili genelinde çamaşır makinası hurdası, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, fırın hurdası, ankastre fırın hurdası, çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi motoru tamburu kazanı, buzdolabı motoru kasası, sanayi tipi çamaşır makinesi, sanayi tipi bulaşık makinesi, klima hurdası, kombi hurdası ve termosifon hurdası gibi markası ne olursa olsun her çeşit beyaz eşya hurdasını satın alıyoruz.

Firmamız Göktürk Hurda Metal, Ankara ili genelinde her çeşit beyaz eşya hurdasını, hurdanın bulunduğu yerden kendi araçlarımız ile satın alıyor, yüksek hurda Beyaz Eşya fiyatı ile anında nakit ödeme yapıyoruz.

Elinizde bulunan ve artık işinize yaramayan hurda beyaz eşya, çamaşır makinası hurdası, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, fırın hurdası, ankastre fırın hurdası, çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi motoru tamburu kazanı, buzdolabı motoru kasası, sanayi tipi çamaşır makinesi, sanayi tipi bulaşık makinesi, klima hurdası, kombi hurdası ve termosifon hurdası gibi beyaz eşya hurdalarınızı zahmetsizce satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından yada WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşarak hurdalarınızı kolayca satabilir, hurdanızdan anında hemen para kazanabilirsiniz.

Ankara hurda beyaz eşya alımı, Hurda beyaz eşya fiyatları, hurda beyaz eşya alanlar Ankara, hurda çamaşır makinesi fiyatları, hurda çamaşır makinesi kazanı, hurda çamaşır makinesi motoru, hurda buzdolabı fiyatı, hurda buzdolabı kasası, hurda buzdolabı motoru fiyatları, hurda fırın fiyatları, hurda klima fiyatları, Hurda klima motoru fiyatları, hurda kombi fiyatları, hurda şofben fiyatları, hurda termosifon fiyatları ne kadar gibi sorularınızın cevabı için lütfen hemen bizi arayın!


ANKARA'NIN TÜM İLÇE, MAHALLE VE SEMTLERİNDEN HURDALARINIZ YERİNDEN ALIR, NAKİT ÖDEME YAPARIZ.


Ankara Hurdacı Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 538 206 2564

Ankara Hurdacı Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 538 206 2564


Ankara Hurda Beyaz Eşya

Hurda Beyaz Eşya Alan Firmalar, Fabrikalar:

Firmamızın hurdacılık sektöründe deneyimli uzman çalışanları ve donanımlı araçlarımız ile hurdanızın bulunduğu alana en kısa zamanda ulaşarak, hurdanın keşfini yapar, hurdanın miktarına göre yerinde veya en yakın kantarda hurdaları tartar, piyasa fiyatının üstünde fiyat teklif eder, hurdaları kendi aracımıza yükler ve Nakit Ödeme yaparız. Sizleri zahmetsizce hurdalardan kurtarır, hurdaların çevreye ve doğaya zararını önleriz.

Durumu, miktarı ve niteliği ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit Beyaz Eşya hurdasını istediğiniz yerden alır, tartar, kendi araçlarımıza kendi personelimiz ile yükler, anında NAKİT ÖDEME yaparak hurda Beyaz Eşyayı satın alırız. Sizi hem yükten kurtarır hemde hurdanızdan para kazanmanızı sağlarız.

Biliyoruz ki her hurda malzeme sahibine sıkıntı verir. Durduğu yerde hem değer kaybeder, hem yer işgal eder hem de çevre ve doğaya zarar verir. Hurdanın, hurdacıya satılmaması halinde alınması, taşınması, yüklenmesi, nakliyesi ve şehir dışındaki çöplüklere atılması hem ciddi bir masraf ve zaman sarfiyatına neden olur hemde dönüştürülebilme özelliği olan bir hurdanın çöpe atılarak yeniden kazanımı engellenmiş olur.


Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya Fiyatları:

Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, bahçenizde yada fabrikanızda bulunan hurda Beyaz Eşya satmak istiyor ve hurda Beyaz Eşya kaç para ettiğini merak ediyorsanız, doğal olarak tanıdığınız, güvendiğiniz hurdacı varsa onu arar yada internet üzerinden hurdacı arayışına girerek "Ankara Hurdacı" ,"Ankara Hurda Beyaz Eşya Fiyatları", güncel hurda Beyaz Eşya fiyatı ve elinizde bulunan hurda Beyaz Eşyanın toplam edeceği tutar hakkında araştırma yaparsınız.

Bu satırları okuyorsanız, yaptığınız internet web araması ile web sayfamıza gelmişsinizdir. Firmamız Göktürk Hurda Metal, tüm sorularınızı cevaplamaktan ve elinizde bulunan hurda Beyaz Eşyayı satın almaktan memnuniyet duyar. Telefon ile alacağınız cevaptan ziyade hurdanızın incelenmesi ve net fiyat verilmesini dilerseniz firmamızdan Ücretsiz Keşif Talebinde bulunabilirsiniz.

Keşif talep etmeniz halinde; firmamıza ait yetkililer en kısa zamanda yada kararlaştırılan tarih ve saatte, istediğiniz adrese gelerek hurdanızın keşfini yapar, arzu ederseniz tartar, elde ettiği bilgileri ve toplam hurda bedelini tarafınıza bildiririz. Hurdanızı satmak istediğinizde de; zahmetsiz bir şekilde hurdanızı kendi araçlarımıza yükler, Nakit ödeme yaparak hurdanızı satın alırız.


Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya Alımı

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurdacı